Nice messages (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Drupal
ne: ड्रूपल
