Nice messages (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Administration
nl: Beheer

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: User
nl: Gebruiker

en: Off
nl: Uit

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's
