Nice messages (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Administration
nn: Administrasjon

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: User
nn: Brukar

en: Off
nn: Av
