Nice messages (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: User
sl: Uporabnik

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve
