Nice messages (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: User
sq: Përdoruesi

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme
