Nice messages (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: User
ta: பயனர்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Off
ta: இல்லை

en: Global settings
ta: தளமுழுமைக்குமான அமைவுகள்

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
