Nice messages (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: User
te: వాడుకరి

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు
