Nice messages (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Administration
ur: تنظیم

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: User
ur: صارف

en: Drupal
ur: ڈروپل
