Nice messages (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች
