Nice messages (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: User
ar: المستخدم

en: Drupal
ar: دروبال

en: Off
ar: إيقاف

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
