Nice messages (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
