Nice messages (7.x-2.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Administration
hi: प्रशासन

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Off
hi: बंद

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Facebook
hi: फेसबुक
