Nice messages (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Administration
id: Administrasi

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: User
id: Pengguna

en: Off
id: Matikan

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
