Nice messages (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: User
it: Utente

en: Off
it: Spento

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
