Nice messages (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: User
mr: सदस्य

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Off
mr: बंद
