Nice messages (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: User
oc: Utilizaire

en: Off
oc: Desactivat

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: center
oc: centre

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
