Nice messages (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: User
ro: Utilizator

en: Off
ro: Oprit

en: Global settings
ro: Setări generale

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
