Nice messages (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Administration
ru: Администрирование

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: User
ru: Пользователь

en: Off
ru: Выкл

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Animation speed
ru: Скорость анимации

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах
