Nice messages (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Off
th: ปิด

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
