niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ
