niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Main menu
be: Галоўнае меню
