niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Main menu
da: Hovedmenu
