niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Left sidebar
de: Linke Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: Header Left
de: Kopfzeile links

en: Main menu
de: Hauptmenü
