niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Main menu
eu: Menu nagusia
