niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Main menu
fa: منوی اصلی
