niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Main menu
fi: Päävalikko
