niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Footer
fil: Paanan

en: Main menu
fil: Pangunahing menu
