niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Footer
fr: Pied de page

en: Main menu
fr: Menu principal
