niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Main menu
he: תפריט ראשי
