niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Main menu
hr: Glavni izbornik
