niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Main menu
hu: Főmenü
