niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Main menu
ja: メインメニュー
