niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ
