niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu
