niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
