niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Footer
nn: Botntekst

en: Main menu
nn: Hovudmeny
