niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Main menu
pl: Menu główne
