niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Main menu
sk: Hlavné menu
