niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Main menu
uk: Головне меню
