niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Footer
ar: التذييل

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية
