niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə
