niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू
