niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Main menu
it: Menu principale
