niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Main menu
ru: Главное меню
