niGraphic Studio Theme (7.x-4.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Main menu
tr: Ana menü
