Nimble CRM (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Value
bg: Стойност

en: Email
bg: Е-поща

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Phone
bg: Телефон
