Nimble CRM (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Value
ca: Valor

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Company
ca: Empresa

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Field Name
ca: Nom del camp
