Nimble CRM (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Value
cs: Hodnota

en: Email
cs: E-mail

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Phone
cs: Telefon

en: Company
cs: Společnost

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení
