Nimble CRM (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Value
el: Αξία

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Company
el: Εταιρία
