Nimble CRM (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Value
fi: Arvo

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Company
fi: Yritys

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi
